Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

10 квітня вихованці гуртка "Соколята" ліцею №2 Зимноводівської сільської ради вправлялися у стрільбі з страйкбольної зброї. Мішенню був портрет найбільшого злочинця світу - путіна. Організатором тиру є МГО " Молодь української нації".

Опитування *“Безпека дітей в Інтернеті: опитування для батьківської
громадськості”.* Мета даного опитування- зрозуміти рівень знань та обізнаності у
сфері кібербезпеки, а також виявити наявні потреби, задля побудови безпечного
онлайн-середовища для батьків та дітей.

Проєктна робота мотивує учнів. Працюючи над проєктом, учні проводять невелику дослідницьку роботу з теми, яка їх цікавить та займають активну позицію під час творчої роботи. Виконуючи певний проєкт, учні часто щось вирізають, зафарбовують, про щось пишуть, шукають інформацію в книжках та електронних носіях, спілкуються з іншими людьми, знаходять ілюстрації, іноді готують аудіо- чи відеозаписи. Учні різного рівня мовленнєвого розвитку можуть виконати свій власний проєкт – великий чи малий, простий чи складний – і зможуть пишатися ним.
Ось проєкти учнів 6-А та 6-Б класів (вч . анг.мови Чипіжук Н.Б .) «The film I admire».Веселі та захоплюючі сюжети !

27. 03. у ліцеї №2 відбулися загальношкільні батьківські збори. Адміністрація ліцею, батьки, запрошені гості обговорювали важливі питання життя ліцею.
Учні 9-А кл. під керівництвом класного керівника Держило Г. С. підготували змістовний захід про життєвий шлях та служіння Блаженнішого Любомира Гузара.
На батьківських зборах були присутні парох церкви Свв. апп. Петра і Павла о. Степан Глушак та сільський голова Володимир Гутник.
Зустріч була цікавою і змістовною.

26.03. 2024 у ліцеї №2 Зимноводівської сільської ради відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії.
Атестація педагогічних працівників - це обов'язковий і важливий крок у вдосконаленні професійної майстерності кожного учителя.
Педагоги нашого ліцею були успішно атестовані на відповідність та присвоєння кваліфікаційних категорій.
Педпрацівникам Заяць С. Ю.та Савченковій Л.В. за результатами сертифікації було присвоєно звання " Старший учитель".
Вітаємо колег та бажаємо подальших успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління!

22.03.24 у ліцеї №2 відбулась важлива подія - відкриття класу безпеки.
"Клас Безпеки" - це Всеукраїнський проєкт, метою якого є створення умов для формування в учнів здоров'язбережувальних компетентностей, вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування навичок надання домедичної допомоги.
Клас безпеки розділений на кілька навчальних осередків та обладнаний різним інвентарем. Тут учні в ігровій формі зможуть навчатись основ безпеки, правил поведінки у різних надзвичайних ситуаціях.
Представники ДСНС у Львівській області провели з учнями перші практичні заняття з пожежної та мінної безпеки, вчитель біології Леньо Л. Я. показала як правильно надавати першу домедичну допомогу.
Дякуємо усім, хто долучився до створення класу безпеки, та приєднався до нашої ініціативи над запобіганням небезпеки та підтримки безпеки у нашому навчальному закладі.

Дніпро благає, Хортиця, Карпати .
Через віки заговорив Тарас:
« Великий гріх є Матір продавати.
Без України і не буде вас».
12 березня у ліцеї відбувся захід « Там в широкім полі - воля» , присвячений 210 річниці від Дня народження Пророка.
Сценарій заходу суголосний із сьогоднішніми трагічними подіями, які переживає Україна. Ми пропустили крізь себе пророчі слова Кобзаря , що « москалі - чужі люде, роблять лихо з нами».
Якби можна було поговорити з Шевченком, то ми розказали б , що й досі боремося, рвемо кайдани, що козацького роду воїни повстали.
( Вчителі Савченкова Л. В., Хричикова Р. Ю., Мочерад Н. К.)